Pro platby objednávek bankovním převodem č.ú. 679751002/5500 variabilní symbol je číslo objednávky / K objednávkám nad 1.000 Kč NEÚČTUJEME DOPRAVU! / Okamžitá chat podpora / BALÍKOVNA POUZE 49,-DOPRAVA

GreenFood Nutrition B-Komplex Lalmin

Neohodnoceno
 
 
B-Komplex Lalmin - obsahuje unikátní směs vitamínů B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12 ve veganské kapsli.
Dostupnost Skladem
Varianta
161 Kč    
Značka GreenFood Nutrition
Kategorie Vitamin B
 

Velmi žádanou formou přijímámí těchto vitamínů v co nejpřírodnější formě je patentovaná podoba B-Komplex Lalmin® jsou kvasnice s organicky vázaným spektrem vitamínů B. Přírodní materiál kvasinka je krmen materiálem vitamínem/minerálem.

Tím dochází k fortifikaci kvasnice daným prvkem/vitamínem a pro lidské tělo k lépe využitelné formě daného prvku/minerálu. B-Komplex Lalmin® obsahuje unikátní směs vitamínů B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12 ve veganské kapsli. Každá kapsle pokrývá doporučenou denní dávku vitamínů B obsažených ve výrobku.

Vitamín B1 (thiamin) je důležitý pro činnost enzymů, které se podílejí na štěpení cukrů a škrobů pro získání energetických zdrojů. Je důležitý pro normální činnost svalů, nervového systému a srdce.

Vitamín B2 (riboflavin)
hraje významnou roli při spolupůsobení více enzymů, které se podílejí na štěpení a využití energie ze sacharidů, tuků a bílkovin. Přispívá k udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů.

Vitamín B3 (niacin) je důležitý pro činnost enzymů, které se podílejí na štěpení cukrů a škrobů pro získání energetických zdrojů, účastní se metabolismu aminokyselin. Pomáhá při snižování hladiny cholesterolu v krvi.

Vitamín B5 (panthotenát vápenatý) pomáhá při novotvorbě buněk, podporuje růst a vývoj centrálního nervového systému. Pozitivně ovlivňuje  správnou funkci nadledvin. Podílí se na štěpení cukrů pro získání energetických zdrojů. Dále napomáhá a podporuje odstraňování únavy, snižování hladiny cholesterolu, tvorbu protilátek, hojení ran.

Vitamín B6 (pyridoxin) hraje významnou roli při spolupůsobení více enzymů, které se podílejí na štěpení a využití energie ze sacharidů, tuků a bílkovin. Pomáhá také při uvolnění zásob cukrů v játrech a svalech a jejich přeměnu na energii. Je důležitý pro zdravou kůži a dobré trávení. Napomáhá vstřebávání hořčíku.

Vitamín B7 (biotin) hraje významnou roli při spolupůsobení více enzymů, které se podílejí na štěpení a využití energie ze sacharidů, tuků a bílkovin. Dále je důležitý pro vylučování odpadních produktů metabolismu bílkovin.

Vitamín B9  (kyselina listová) podílí se na vzniku některých aminokyselin. V těhotenství podporuje dělění buněk, čímž pomáhá jejich růstu. Snižuje riziko vrozených vad nervové soustavy.

Vitamín B12 (cyanokobalamin)
je důležitý pro správný přenost nervových vzruchů, tím že napomáhá tvorbě fosfolipidů buněčných membrán. Příznivě působí na mentální funkce.

Doporučené dávkování:

  • 1 kapsle 1x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování

Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.


Počet dávek 60
Velikost balení 60 Kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.