Pro platby objednávek bankovním převodem č.ú. 679751002/5500 variabilní symbol je číslo objednávky / K objednávkám nad 1.000 Kč NEÚČTUJEME DOPRAVU! / Okamžitá chat podpora / BALÍKOVNA POUZE 49,-DOPRAVA

Aminostar Krea-Genic

Neohodnoceno
 
 
Krea-Genic - nová generace kreatinu s vylepšeným transportním systémem. Patentovaná, dvakrát zajištěná kreatinová formule ( maximální stabilita jak v žaludku, tak i v krvi) posunuje vstřebatelnost kreatinu na novou úroveň.
Dostupnost Skladem
Varianta
640 Kč    
Značka Aminostar
Kategorie Kreatin
 

Krea-Genic - nová generace kreatinu s vylepšeným transportním systémem. Patentovaná, dvakrát zajištěná kreatinová formule ( maximální stabilita jak v žaludku, tak i v krvi) posunuje vstřebatelnost kreatinu na novou úroveň. Krea-genic funguje na bázi maximální stability kreatinu ve vašem organismu. Unikátní je nejenom 100% stabilní kreatin, který je příjmán svalovou buňkou ,ale i to, že Krea-genic vhání kreatin do buněk vysokou rychlostí. To má za následek mnohem vyšší tvorbu ATP (adenosintrifosfát), který je odpovědný za svalovou práci.

Kreatin monohydrát - rychlá destrukce v žaludku a přeměna na neúčinný kreatinin (díky kyselému prostředí v žaludku). Kre-alkalyn - stabilní v žaludku, ale nestabilní v krvi. KREA-GENIC - stabilní jak v žaludku, tak i v krvi ( dvojité zajištění). Tento příklad názorně ukazuje, která forma kreatinu vám zajistí nejlepší transport kreatinu do svalové buňky. KREA-GENIC doslova vhání kreatin do svalových buněk!!! Díky KREA-GENICU budete mnohem silnější, vybudejete více hmoty a posunete trénink na novou úroveň intenzity.

V souvislosti s KreaGenicTM se můžete setkat také s výrazem „mold velocity“. Co se tím vlastně myslí? Jde o to, že jako transportní mechanismus v KreaGenicTM je použita látka, která zajišťuje rychlejší vstřebávání creatinu do pracujícího svalu přirozenou cestou.  KreaGenicTM přivede do vašich svalů dostatek potřebné vody spolu se sacharidy a vaše svaly jsou tak více napumpovány a mají k dispozici více glykogenu pro rychlou tvorbu energie. Vaše tělo tak vypadá mnohem silnější a vy se budete cítit mnohem lépe! Proto doporučujeme tento přípravek používat i v dobách příprav na nejrůznější soutěže.

 Vraťme se ale ještě ke dvojí ochraně creatinu, kterou jsme zmiňovali již dříve. Představme si celý proces vstřebávání creatinu pěkně od začátku. Co se stane nejdříve? Spolknete kapsli KreaGenicu™. Creatin se vám dostává do trávicího traktu, kde začíná působit první ochrana creatinu a to před vlivy žaludečních kyselin. Poté je creatin transportován do krve, kde začíná působit druhá ochrana a zajišťuje jeho stabilitu. Z krve putuje creatin rovnou do svalových buněk.  Do pracujícího svalu se tak dostává mnohem rychleji a více čistého creatinu než kdykoliv předtím. To má za následek vyšší tvorbu energických jednotek ATP a vy jste mnohem silnější, dynamičtější a rychlejší. 

Na závěr se shrňme ještě jednou  všechny přednosti KreaGenicuTM

  • Dvojitě chráněná forma creatinu zabezpečí rychlejší a lepší vstřebatelnost do svalů bez vedlejších účinků (tím je myšlena nulová tvorba nežádoucího kreatininu)
  • Nárůst síly a výkonnosti je patrný již po několika dnech užívání
  • Zvýšení maximální zátěže vede ke kvalitnějšímu tréninku, vaše tělo tak rychleji získává na objemu a síle
  • Neméně významným účinkem je i zrychlení doby regenerace po výkonu a vy tak budete znovu připraveni podávat vrcholné výkony!
  • Aminostar® KreaGenic™ používá originální creatin Creapure™

 

Průměrné nutriční hodnoty ve 100 g výrobku:

Energetická hodnota

345 kcal/ 1470 kJ

Bílkoviny

78,1 g

Sacharidy

5,5 g

Tuky

1,2 g

 

 

Aktivní látky

mg/ 1cps

g/100 g

Kreatin monohydrát

705

78,4

 

Složení: Krea-genic™ (kreatin monohydrát, soda karbonát, soda bikarbonát), želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: oxid křemičitý, stearát hořečnatý

Doporučené dávkování:

  • Základní denní dávka je 5 kapslí, 30 minut před tréninkem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

 

Upozornění: Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! . Příznivého účinku kreatinu se dosáhne při přívodu 3g kreatinu denně. Přípravek s touto dávkou kreatinu je určen pouze pro dospělé osoby, které podávají vysoce intenzivní fyzický výkon.

Počet dávek 24
Velikost balení 120 Kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.